[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
УСУ / SKSS - форуми • Виж темата - Peazip

Peazip

Място за свободни дискусии.

Peazip

Мнениеот малин » 27 Яну 2014, 11:22

Каква е разликата между УСУ и Кубунту, която пречи на peazip_5.2.1.LINUX.Qt-2_i386 да работи нормално? По същество това си е конвертиран с alien peazip-5.2.1.LINUX.Qt.tgz-архив , дали него или rpm-пакета - изхода ще е същия . Дали проблема е в мене (след като не работи се мъча да :D измисля кое не е на правилното място) , версията на alien (нещо да се е объркало) , като с различните версии на grub-customizer (разлика в компилаторите за версиите, неправилна тема), по-новата версия на КДЕ или пък друго "малко камъче" ...
Нека някой друг да каже как е при него , аз почвам да си мисля , че проблема си е в мене понеже и Силикона спря да работи (ако и да е експериментален още) , а две неработещи по едно и също време значи ... :D
Аватар
малин
Заклет фен

Re: Peazip

Мнениеот lokster » 27 Яну 2014, 15:27

Току-що пробвах това на 64-битово УСУ 8.3 и работи - http://sourceforge.net/projects/peazip/ ... b/download
Под "работи" имам предвид пуска се без грешка и създава архиви.
При теб какво прави?
"My mind is going. I can feel it. There is no question about it. I can feel it. I can feel it. I’m afraid."
Аватар
lokster
Администратор
Администратор

Мнениеот малин » 27 Яну 2014, 15:39

Излъгах го (ама кой да чете) с "peazip -style=cleanlooks" , преди това направих всичко да е в "стил" КДЕ , сега ще върна УСУ-изгледа и ще кажа как е . А Силикона не е важен .
Аватар
малин
Заклет фен

Мнениеот малин » 27 Яну 2014, 15:47

Аватар
малин
Заклет фен

Мнениеот lokster » 27 Яну 2014, 16:37

При мен по подразбиране ползва собствени икони и се пуска с plastique енджин (мисля).
Програмата може и да е добра, но е изключително несъобразителна относно това в каква среда е стартирана - не използва стандартни икони, не използва стандартната тема... изобщо, всичко в нея крещи "WINDOWS" :)
"My mind is going. I can feel it. There is no question about it. I can feel it. I can feel it. I’m afraid."
Аватар
lokster
Администратор
Администратор

Мнениеот малин » 27 Яну 2014, 17:10

Да . И доста ненужни/неоптимизирани за КДЕ библиотеки , например защо трябва да я има и интеграцията за Наутилус , вместо да се направят по-малки специализирани пакети, подхода "чем больше-тем лутше" (ей , забравил съм руския).
Аватар
малин
Заклет фен

Мнениеот малин » 06 Фев 2014, 00:17

:) Имам напредък и със Силикона . Установих, че зависи от темата на иконите и май от (при мен) nvidia-304, понеже ги смених/махнах накуп в Е-ОС Луна , и ... се получи. Излиза, че след всяка промяна трябва да тествам , за да хвана кое пречи, ако искам да го ползвам със здраве. А пък и "Луната" заприлича на Юпитер със програмите дето и сложих. :D
Да.И peazip тук е ненужна .
Аватар
малин
Заклет фен

Назад към Общи теми