Коледа в офиса

Място за свободни дискусии.

Коледа в офиса

Мнениеот go_fire » 08 Дек 2008, 10:44

На портала "Линукс за българи" има пусната новина за следната инициатива:

http://linux-bg.org/cgi-bin/y/index.pl? ... =409409425

Към края се включва нашият познат Стоян Германов, с което официално заявява участие:

http://lug-vidin.org/index.php?entry=entry081129-161730

В тази страничка той изброява сред дистрибуциите и УСУ. Това означава ли, че и вие сте се включили или просто той като зарибен убунтар е решил да предлага и най-добрата версия на Убунту ;-)
Свободата и любовта са безценни! Пазете ги!
Аватар
go_fire
Старши член
Старши член

Re: Коледа в офиса

Мнениеот svetli » 08 Дек 2008, 11:07

Не, не сме се включили, но ще се радваме ако някой избере УСУ и сподели мнение... И естествено, благодарим на Стоян за направения избор. :)
Аватар
svetli
Администратор
Администратор

Мнениеот lokster » 08 Дек 2008, 16:35

Аз се включих в коментарите под темата там... Както винаги е пълно с дървени философи... Ей за това не обичам да посещавам този сайт.
"My mind is going. I can feel it. There is no question about it. I can feel it. I can feel it. I’m afraid."
Аватар
lokster
Администратор
Администратор

Мнениеот go_fire » 08 Дек 2008, 21:39

lokster написа:Аз се включих в коментарите под темата там... Както винаги е пълно с дървени философи... Ей за това не обичам да посещавам този сайт.

Като "дистрохопър"-а ли се подписа? Май само той не влезе в битка. Тая инициатива се прави трета година, а Карпузов може да е обвинен във всичко, но не и че е взел пари. Хубав човек е. Най-малко очаквах такова обвинение. Като преди писах, че на linux-bg се разпростира мъгла, някой хора ми се обидиха. Карай да не почваме отново темата.

Във форума на Стоян пуснах едно запитване, как ще стават нещата. Ако имам възможност ще ги подкрепя, но нещо ми се струва, дано греша, че няма да има голяма активност и ефективност на кампанията. Дано поне се разчуе, че има такова животно и много хора с готовност помагат да пораства.

-----------
поправка
-----------

а коментирал си днес най-отдолу, не бях видял
Последна промяна go_fire на 08 Дек 2008, 21:43, променена общо 1 път
Свободата и любовта са безценни! Пазете ги!
Аватар
go_fire
Старши член
Старши член

Назад към Общи теми