Кой какво работи ?

Място за свободни дискусии.

Кой какво работи ?

Мнениеот cjbolland2 » 30 Окт 2014, 19:35

Здравейте,хрумна ми за тази тема и реших да я отворя :)
Както се подразбира от заглавието - нека всеки,който желае да сподели какво работи или с какво се занимава :)
Тъй като аз пускам темата ще започна пръв.Организатор съм в Логистичният център на Кауфланд България.Моята задача е да организирам и следя за изпълнението на поръчките от филиалите(магазините на Кауфланд) системно.Имам и малка фирма в сферата на ИТ и през свободното си време се занимавам с това :)
Аватар
cjbolland2
Заклет фен

Re: Кой какво работи ?

Мнениеот SHADOWAWS » 03 Ное 2014, 05:23

ОЦПТ в частна фирма ВИП Секюрити
Последна промяна SHADOWAWS на 11 Юни 2015, 23:46, променена общо 1 път
http://modsbg.com

ПОЛЗВАМ УСУ 7 Десктоп

Майкрософт е Синьото хапче! Линукс - Червеното! https://www.youtube.com/watch?v=zE7PKRjrid4
Собода или робство?! чл. 25 ЗАПСП
Аватар
SHADOWAWS
Заклет фен

Мнениеот krasimir76 » 26 Дек 2014, 20:31

Електрокарист съм във фирма "ПРЕСТИЖ"-Велико Търново
Аватар
krasimir76
Сцепва се от писане

Мнениеот tsveto » 07 Мар 2015, 12:33

Аз работих 16 години в БТК като техник в АТЦ и телефонен техник в периода, 1989-2005 г. После работих 7 години като техник в кабелна телевизия във фирма, Евроком Плевен, ЕСТ НЕТ София, впоследствие Кейбъл ТЕЛ и Близу в периода 2006-2012г. Сега по стечение на обстоятелствата работя като оператор на циркуляр с ЦПУ в една мебелна фирма ОРТ, която се занимава най-вече с изработването на офис мебели в България и обзавеждане на хотели в чужбина. За съжаление работата ми на компютър си остана само хоби, за което ми остава все по малко свободно време...
Не е важно дали си як! Важно е да си маниак!!!
Аватар
tsveto
Старши член
Старши член

Мнениеот cjbolland2 » 19 Мар 2015, 15:39

Супер :)
Тук има всякакви хора занимаващи се с различни дейности :)
Аватар
cjbolland2
Заклет фен

Мнениеот bingobongo » 16 Май 2015, 14:04

Ха и аз да се запиша.(tsveto) има доста подробно СВ.Аз бачкам от 1984 и съм сменил доста работи и професии.С няколко думи за професиите без да изброявам къде съм работил:задволанно устройство-понеже като съм се родил са ме измили с бензин а не с вода.Завърших хладилна техника,бил съм снабдител на предприятия,междугратски и международен рейсаджия,тираджия-с около 3 000 000 км.зад гърба си,личен шофьор на разни баровци,началник склад,имах фирма за международен транспорт - но уви там конкуренцията е жестока и като ти предизвикат няколко пълни ревизии с блокиране на сметките за една година и те фалират.Сега съм безработен от няколко години и се трудя върху себе си.Няма такъв кеф.Време бол. Разходки,обикаляне из България,ядене,пиене и те така. :rofl: Изобщо не ми пука на колко години ще променят пенсионирането понеже не разчитам за пенсия на шибаната държава дето цял живот ти взима и нищо не дава.Имам две деца:дъщеря студентка и син абитуриент след десетина дни :beer: :beer: :beer: за които милата държавица не ми е дала 1 лв. децки или каквото и да е.
0,1литра-demo
0.25литра-trial version
0.5литра-personal edition
0.7литра-professional edition
1.0литра-network edition
1.75литра-enterprise
3 литра-for small business
5 литра-corporate edition
Оплачи се. http://www.armenskipop.net/
Аватар
bingobongo
Заклет фен

Мнениеот naskojetona » 31 Авг 2015, 17:32

Привет и от мен. Аз работя в сферата на финансите от 4 години, обслужване на клиенти.
naskojetona
Новак
Новак

Назад към Общи теми