Питане към администраторите

Място за свободни дискусии.

Питане към администраторите

Мнениеот levun4o » 06 Сеп 2014, 11:27

Здравейте,
Намерих малко хумор на компютърна тематика,та питането ми е следното: дали е редно да го споделя с форума и ако е редно,в този раздел ли му е мястото?
РЕД МОЖЕ И ДА НЯМА,НО ТРЯБВА ДА СЕ СПАЗВА ! (стара казармена мъдрост)

"MICROSOFT" ДА МЕ ЦЕЛУВА ВСЯКА СУТРИН,ПРЕДИ ЗАКУСКА, МЕЖДУ ДВЕТЕ БУЗИ,НО НЕ ТИЯ ДЕТО СА МИ НА ЛИЦЕТО ! :mooning:
Аватар
levun4o
Сцепва се от писане

Re: Питане към администраторите

Мнениеот lokster » 06 Сеп 2014, 17:31

Никой няма да те спре ако мислиш че ще е интересно на някой, въпреки че всичкия хумор който съм чувал/виждал на тези тема е доста морално остарял (ако може така да се каже) - от 90-те...
"My mind is going. I can feel it. There is no question about it. I can feel it. I can feel it. I’m afraid."
Аватар
lokster
Администратор
Администратор

Мнениеот levun4o » 07 Сеп 2014, 15:49

Зададо този въпрос защото този форум е тясно профилиран и в него не съм видял да се пише нещо извън тематиката :clap:
А идеята ми се роди между двете уши воден от мисълта :fubar: ,че малко смях на позната тема няма да навреди.Още повече,че един древен мъдрец е казал:"Светът е оцелял защото се е смял"
РЕД МОЖЕ И ДА НЯМА,НО ТРЯБВА ДА СЕ СПАЗВА ! (стара казармена мъдрост)

"MICROSOFT" ДА МЕ ЦЕЛУВА ВСЯКА СУТРИН,ПРЕДИ ЗАКУСКА, МЕЖДУ ДВЕТЕ БУЗИ,НО НЕ ТИЯ ДЕТО СА МИ НА ЛИЦЕТО ! :mooning:
Аватар
levun4o
Сцепва се от писане

Мнениеот kdn1954 » 20 Ное 2015, 19:33

Здравейте! Възрастен съм но искам да усвоя Линукса. Имам инсталиран УСУ – 9 и го използвам най-активно. Днес 20.11.2015 г. ми излезе съобщение за обновяване на системата след което рестартирах лаптопа си и проблем? Прозорците на браузера ми не се отваря по целия екран, а е на две трети от него. Същият проблем се случи и на мой приятел и той преинсталира програмата УСУ 9 на ново. Моля, ако можете да помогнете готов съм да ви предоставя и достъп до компютъра си. Благодаря Ви!
kdn1954
Новак
Новак

Мнениеот lokster » 22 Ное 2015, 11:34

Можеш ли да направиш снимка на екрана за да видим какво точно се е случило?
Междувременно опитай да инсталираш пакета kde-window-manager ако го няма след актуализациите.
"My mind is going. I can feel it. There is no question about it. I can feel it. I can feel it. I’m afraid."
Аватар
lokster
Администратор
Администратор

Мнениеот kdn1954 » 22 Ное 2015, 18:56

Сърдечно ти благодаря lokster! Всичко се оправи. Велики сте момчета! Гордея се, че сте българи!
kdn1954
Новак
Новак

Назад към Общи теми