Asus X54C

Дискусии свързани с използването на "Учи Свободен с Убунту" върху лаптопи.

Asus X54C

Мнениеот predator_2000 » 29 Апр 2012, 13:04

Predvaritelno se izviniavam za maimunicata :(

Vchera mi dostaviha vyprosnia Asus, no niamah vreme da se zanimaq s nego, poneje bqh na rabota. Vecherta go vkliuchih i ustanovih, che e s instaliran ubuntu 11. Kakvoto i da se opitam da instaliram mi iska keyring, koito ne mi e predostaven!!! Strannoto e, che v dadeni momenti laptopa zabiva totalno i edinstvenoto reshenie e da se izkliuchi i pusne nanovo. Imam chuvstvoto, che samia laptop e bil prodavan i vyrnat, a sega se opitvat da mi go probutat na men!!! Syveti po vyprosa?!?!
predator_2000
Новак
Новак

Re: Asus X54C

Мнениеот xoxopanxoco » 29 Апр 2012, 13:17

ще ти го преведа .по-лесно се чете :)
......................................................................................................................................................
Предварително се извинявам за маймуницата

Вчера ми доставиха въпросния Асус, но нямах време да се занимая с него, понеже бях на работа. Вечерта го включих и установих, че е с инсталиран убунту 11. Каквото и да се опитам да инсталирам ми иска keyring, които не ми е предоставен!!! Странното е, че в дадени моменти лаптопа забива тотално и единственото решение е да се изключи и пусне наново. Имам чувството, че самия лаптоп е бил продаван и върнат, а сега се опитват да ми го пробутат на мен!!! Съвети по въпроса?!?!
Аватар
xoxopanxoco
Герой
Герой

Мнениеот cjbolland2 » 07 Май 2012, 12:14

Имаш ли някаква гаранция с него?Най-добре го занеси на мястото от където си го взел,това със забиването може да се окаже хардуерен проблем.
Аватар
cjbolland2
Заклет фен

Мнениеот Кристиан » 07 Май 2012, 15:36

Ако имаш предвид парола, то парола се сменя лесно.
А щом ти забива, може и да е хардуерен проблем.
А ако имаш гаранция, се допитай до продавачите!
Кристиан
Заклет фен

Назад към Лаптопи