LiveUSB Install - missing link

Дискутиране на софтуерни проблеми и въпроси.

LiveUSB Install - missing link

Мнениеот wavic » 09 Яну 2014, 14:18

Крашна харда на чисто новия ми лаптоп, та от месец съм с нов хард, Уиндоус 7 ( трябва ми за една-две програми ) и искам да си сложа някакъв линукс, но не мога да реша кое. УСУ-то е перфектно, въпреки проблема дето стана след ъпдейта на KDE на нетбука. Но нещо се уморих от цялото това цъкане напред-назад с мишката, дето по нищо не се различава от работата с Уиндоус. Има начини с разни App Launcher-и прочее малки програмки, клавишни комбинации, да се позабърза работата със системата, като просто не си свалям ръцете от клавиатурата, но вече желая нещо по-просто, чисто, харчещо по-малко ресурси ( не че мога да натоваря се нещо такова intel i7 Haswell, 8GB RAM и GForce 755M ). Все пак, по-малко процеси - по-дълъг живот на батерията. Та си мислех за нещо като ubuntu-minimal или ubuntu server с i3wm или awesome, когато изобщо пускам Х. Помислих си да дръпна unetbootin и да си свърша работата, но се сетих за LiveUSB Install. Доколкото си спомням, го имаше и за Уиндоус. Оказа се обаче, че на страничката линкът Download не работи. Появява се това: Not Found
The requested URL /download was not found on this server.
wavic
Старши член
Старши член

Re: LiveUSB Install - missing link

Мнениеот lokster » 09 Яну 2014, 16:45

Вече работи.
"My mind is going. I can feel it. There is no question about it. I can feel it. I can feel it. I’m afraid."
Аватар
lokster
Администратор
Администратор

Назад към Софтуер