Да се сложи лимит на одобряването?

Ако имате някаква идея или ви се иска да предложите нещо за следващите версии на диска, можете да го направите тук.

Да се сложи лимит на одобряването?

Мнениеот Георги » 11 Фев 2014, 17:49

Четох в ЧЗВ, че по този въпрос пише: "Администратора на форума така е решил. Настройките се прилагат за форуми, подфоруми и групи. За повече информация се свържете с администратора.".

Е това е идеално за спиране на спамерите, но не е ли прекалено за всеки пост? В един друг форум използват същия метод, но ако не се лъжа до първите 3 мнения. След това потребителя става "доверен" и всичко си върви по мед и масло. Цялата тази работа с одобряването бави всички въпроси/отговори до голяма степен. Ако правилата за това се променят (както във вече споменатият случай) така ще е много по-удобно и пак ще е сигурно.
Георги
Редовен
Редовен

Re: Да се сложи лимит на одобряването?

Мнениеот lokster » 13 Фев 2014, 11:36

Доколкото си спомням, и тук съм го направил така. Не помня точната бройка, но би трябвало само първите няколко мнения на новорегистрираните потребители да имат нужда от одобрение.
"My mind is going. I can feel it. There is no question about it. I can feel it. I can feel it. I’m afraid."
Аватар
lokster
Администратор
Администратор

Мнениеот Георги » 13 Фев 2014, 18:19

lokster написа:Доколкото си спомням, и тук съм го направил така. Не помня точната бройка, но би трябвало само първите няколко мнения на новорегистрираните потребители да имат нужда от одобрение.

Окей, ще те уведомя, когато свърши. :) Добре би било да се запише в правилата на форума например.
Георги
Редовен
Редовен

Мнениеот Георги » 17 Апр 2014, 18:07

На мнение 21-во вече не ми искаше одобрение. :rock:

С други думи трябва да имаш 20 мнения за да се прекрачи този лимит.
Георги
Редовен
Редовен

Мнениеот molinar1 » 17 Юни 2014, 16:38

Аз лично съм за това одобряване. Много е правилно
Новак

Назад към Предложения