Какво е това?

Въпроси свързани с използването на УСУ

Какво е това?

Мнениеот levun4o » 08 Юли 2016, 21:27

Здравейте,
Днес си отварям страницата на форума и най отгоре,над главата, ми се явява този надпис:

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4409: ob_start() [ref.outcontrol]: output handler 'ob_gzhandler' conflicts with 'zlib output compression'

а страницата се вижда в някакъч изчанчен вид.И андроида от телефона я вижда по същият начин.А на компа съм с УСУ 7 Нетбук.
Задал съм темата "Въпроси / Проблеми" да ми се отваря когато искам да вляза във форума-началната страница също се отваря изчанчено и пак го има надписа
РЕД МОЖЕ И ДА НЯМА,НО ТРЯБВА ДА СЕ СПАЗВА ! (стара казармена мъдрост)

"MICROSOFT" ДА МЕ ЦЕЛУВА ВСЯКА СУТРИН,ПРЕДИ ЗАКУСКА, МЕЖДУ ДВЕТЕ БУЗИ,НО НЕ ТИЯ ДЕТО СА МИ НА ЛИЦЕТО ! :mooning:
Аватар
levun4o
Сцепва се от писане

Re: Какво е това?

Мнениеот cjbolland2 » 11 Авг 2016, 22:42

същото и при мен беше,в смисал виждах нещата скциите на форумът по нормален начин,но след като се логна всичко се чупеше.Вероятно проблема е отстранен
Аватар
cjbolland2
Заклет фен

Re: Какво е това?

Мнениеот levun4o » 16 Авг 2016, 02:14

О,да,още на другият ден бе отстранен проблема.
Даже ме е срам за изключително тъпият въпрос.Подведох се от телефона,помисих си.че от там иде.
РЕД МОЖЕ И ДА НЯМА,НО ТРЯБВА ДА СЕ СПАЗВА ! (стара казармена мъдрост)

"MICROSOFT" ДА МЕ ЦЕЛУВА ВСЯКА СУТРИН,ПРЕДИ ЗАКУСКА, МЕЖДУ ДВЕТЕ БУЗИ,НО НЕ ТИЯ ДЕТО СА МИ НА ЛИЦЕТО ! :mooning:
Аватар
levun4o
Сцепва се от писане

Назад към Въпроси / Проблеми