УСУ хранилища

Въпроси свързани с използването на УСУ

Re: УСУ хранилища

Мнениеот lokster » 05 Сеп 2016, 14:11

@hunter4o83 никой не е идеален :) Още повече пък дистрибуция, правена от двама души в свободното им време (което не е много) :)
Не можем да се сравняваме с големите дистрибуции, които разполагат с хора, време и средства (пък и не целим), затова правим каквото можем и когато можем. Ако някой го намира за полезно - толкова по-добре :)
Ако не - здраве да е.
Две "умни глави" са твърде малко за подобно начинание, особено ако не се занимават с него "full time"...
Не се оплаквам, просто излагам фактите.
"My mind is going. I can feel it. There is no question about it. I can feel it. I can feel it. I’m afraid."
Аватар
lokster
Администратор
Администратор

Мнениеот seeker » 12 Сеп 2016, 17:27

Здравейте! Имам същия проблем. Частично се оправи след като изпълних горните указания, но иска още нещо. При влизане в конзолата с Ctrl-Alt-F1 след: sudo apt-get update излезнаха голям брой редове от типа: Неуспех при изтеглянето на HTTP://bg.archive.ubuntu.com/ubuntu/dists ................. Какво още трябва да пипна за се обнови този bg.archive ?
seeker
Новак
Новак

Мнениеот lokster » 26 Сеп 2016, 12:52

С много голямо закъснение, но... какво точно изписва при изпълнение на "sudo apt-get update"?
"My mind is going. I can feel it. There is no question about it. I can feel it. I can feel it. I’m afraid."
Аватар
lokster
Администратор
Администратор

Мнениеот малин » 17 Окт 2016, 00:01

Може ли да пробвам да добавя хранилищата на 10 върху минимална система? :D Питам, защото нямам време да пробвам, иначе да съм го направил.
Аватар
малин
Заклет фен

Мнениеот малин » 19 Окт 2016, 13:58

Аватар
малин
Заклет фен

Мнениеот lokster » 23 Окт 2016, 21:15

малин написа:Може ли да пробвам да добавя хранилищата на 10 върху минимална система? :D Питам, защото нямам време да пробвам, иначе да съм го направил.

Можеш, но не са готови и ще имаш проблеми.
Аватар
lokster
Администратор
Администратор

Мнениеот малин » 25 Окт 2016, 18:56

Всъщност пробвах. Но големия проблем е, че КДЕ вече не е за мен. Засега се ослушвам и никак не искам да се разделя със старта щайга, но рано или късно ще стане.
Аватар
малин
Заклет фен

Мнениеот hunter4o83 » 22 Дек 2016, 15:37

lokster написа:@hunter4o83 никой не е идеален :) Още повече пък дистрибуция, правена от двама души в свободното им време (което не е много) :)
Не можем да се сравняваме с големите дистрибуции, които разполагат с хора, време и средства (пък и не целим), затова правим каквото можем и когато можем. Ако някой го намира за полезно - толкова по-добре :)
Ако не - здраве да е.
Две "умни глави" са твърде малко за подобно начинание, особено ако не се занимават с него "full time"...
Не се оплаквам, просто излагам фактите.

Не съм искал да обидя или засегна никой.Сега пак ще пробвам УсУ защото смятам че всеки трябва да подкрепя Българските проекти. :rock: :bow:
hunter4o83
Новак
Новак

Предишна

Назад към Въпроси / Проблеми