Грешка в УСУ-то ли е, или бацил?

Въпроси свързани с използването на УСУ

Re: Грешка в УСУ-то ли е, или бацил?

Мнениеот lokster » 16 Ное 2015, 13:31

Да. При мен това реши проблема. Скоро ще пуснем актуализация която да предотвратява проблема.
"My mind is going. I can feel it. There is no question about it. I can feel it. I can feel it. I’m afraid."
Аватар
lokster
Администратор
Администратор

Мнениеот king » 16 Ное 2015, 19:00

Благодаря на всички, за сега нещата се оправиха. Не съм върнал обратно хранилището на кубунтото, но системата си работи. Ако се окаже в последствие, че липсват някакви важни неща, за работата на компа, ще го пусна отново. Дано нещата да стана и на другия компютор :)
king
Старши член
Старши член

Мнениеот dragon64 » 17 Ное 2015, 15:51

Аз имам същия проблем!!!
dragon64
Старши член
Старши член

Мнениеот cvetanatanasov » 20 Ное 2015, 13:26

Благодаря темата беше полезна и за мен.
cvetanatanasov
Новак
Новак

Мнениеот king » 05 Дек 2015, 12:53

Както и предполагах, на домашния компютър нещата не стават. Ще чакам с нетърпение актуализацията на Локстър. Дано тогава нещата да се получат по лесни за дръгела ми
king
Старши член
Старши член

Мнениеот lukas1 » 07 Дек 2015, 22:09

А аз си го оправих това веднага.Не знам и не помня как стана,но се оправих.И не съм изключвал хранилища.Всичко стана за 5 минути.Един рестарт и готово.Сигурно съм имал късмет.Успех на всички.Само споделям. ;)
Аватар
lukas1
Заклет фен

Мнениеот king » 08 Дек 2015, 14:45

Сигурно, точно толкова време е нужно за някой, който знае за какво става въпрос. За съжаление, при мен нещата не стоят по този начин.
king
Старши член
Старши член

Мнениеот lukas1 » 10 Дек 2015, 10:03

Не съм толкова добър в линукс,но се блъскам чета от форуми от сайтове.И за сега поне ,колкото за мен самия се справям,защото си карам на Линукс.А ако четете внимателно тука написаното-може без проблем да се справиш.Само по-смело и да не ти пука.Ако не стане преинстал и пак.Аз съм така и всичко си ми бачка.Само споделям.Доволен съм от този форум,защото,който може помага.Е има и хора дето са си на ти с Линукса и си ги пишат все едно са ни ясни нещата,но не се сърдя.Никога не съм се занимавал с триене на разни "вар" "либ" незнам си какво,защото даже не съм се ровил да ги търся и като ми ги напишат тука малко не ми е приятно,защото не знам,но въпреки всичко от този форум се научих на много.И сега без проблем мога да си конфигурирам,какъвто и да е Линукс.За това съм много благодарен на хората тук.Успех на всички ;)
Аватар
lukas1
Заклет фен

Мнениеот king » 18 Дек 2015, 14:17

Споделям напълно написаното от теб. При мен цялата гадост е, че домашния ми компютър не иска да тръгне по нормалния начин и все му трябват някакви допълнителни работи, които единия път станат, а другия - не. Докато този, който ми е в работата си върви безпроблемно. Явно нещо хардуера не се връзва с линукса.
Колкото до форума, съфорумците се опитват да ми помогнат непрекъснато, доколкото могат, но не винаги става, защото съм пълен лаик. Иначе и аз се опитвам да чета по други форуми, но има неща, които са ми непонятни.
king
Старши член
Старши член

Предишна

Назад към Въпроси / Проблеми